SMAJ110AHE3/5A
ALIXIN STOCK (HONG KONG) CO., LIMITED
Contact Now
SMAJ110AHE3/5A
  • 1
Product Category : TVS Diodes / ESD Suppressors
Minimum Operating Temperature : - 55 C
Pd - Power Dissipation : 400 W
Package / Case : DO-214AC
Maximum Operating Temperature : + 150 C
Packaging : Reel
Clamping Voltage : 177 V
Breakdown Voltage : 122 V
Polarity : Unidirectional
Manufacturer : Vishay Semiconductors
Description : ESD Suppressors / TVS Diodes 400W 110V 5% Uni AEC-Q101 Qualified